Czartery

Czartery Jachtów

czartery-jachtow


Yacht charter availability powered by booking-manager.com

Chorwacja, Włochy: Sycylia, Elba, Sardynia, Toskania, Korsyka, Grecja: Rodos, Kos, Lavrion, Ateny, Lefkas, Hiszpania: Baleary, Majorka, Minorka, Turcja, Tajlandia, Malezja, Australia, Madagaskar, Nowa Kaledonia, Seszele, Karaiby: Martynika, czy Kuba to przepiękne krainy, których czaru możesz doświadczyć już dziś, a wszystko to przy odrobinie wolnego czasu, chęci odkrywania świata.

Nasza firma stwarza Państwu okazję spędzenia niezwykłych momentów i przeżycia niezapomnianych wrażeń z dala od miejskiego zgiełku i podziwiania piękna natury z perspektywy wody. Zachęcamy do czarteru jachtu w jednym z wielu zakątków świata, aby mogli Państwo przeżyć samemu podróż, która na długo zostanie w pamięci.

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Doświadczony skipper i przewodnik poprowadzi jacht i zapewni Państwu opiekę na miejscu.

Współpracujemy z takimi markami jak Lagoon, Bavaria, Elan, Jeanneau, Beneteau, Dufour i wiele innych, zarówno podstawowych, jak i najnowocześniejszych i najbardziej luksusowych jachtów żaglowych, motorowych, czy katamaranów, które są do Państwa dyspozycji przez cały rok w najróżniejszych portach świata.

Skontaktuj się z naszym biurem

Tel.: (48) (22) 628 40 04
Gsm.: (48) 601 36 05 36
E-mail: info@masteryachting.pl