SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ

Czartery Jachtów

MasteryachtingPl jachty w marinie

Chorwacja, Włochy: Sycylia, Elba, Sardynia, Toskania, Korsyka, Grecja: Rodos, Kos, Lavrion, Ateny, Lefkas, Hiszpania: Baleary, Majorka, Minorka, Turcja, Tajlandia, Malezja, Australia, Madagaskar, Nowa Kaledonia, Seszele, Karaiby: Martynika, czy Kuba to przepiękne krainy, których czaru możesz doświadczyć już dziś, a wszystko to przy odrobinie wolnego czasu, chęci odkrywania świata.

Nasza firma stwarza Państwu okazję spędzenia niezwykłych momentów i przeżycia niezapomnianych wrażeń z dala od miejskiego zgiełku i podziwiania piękna natury z perspektywy wody. Zachęcamy do czarteru jachtu w jednym z wielu zakątków świata, aby mogli Państwo przeżyć samemu podróż, która na długo zostanie w pamięci.

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Doświadczony skipper i przewodnik poprowadzi jacht i zapewni Państwu opiekę na miejscu.

Współpracujemy z takimi markami jak Lagoon, Bavaria, Elan, Jeanneau, Beneteau, Dufour i wiele innych, zarówno podstawowych, jak i najnowocześniejszych i najbardziej luksusowych jachtów żaglowych, motorowych, czy katamaranów, które są do Państwa dyspozycji przez cały rok w najróżniejszych portach świata.

Skontaktuj się
z naszym biurem

Potrzebujesz pomocy lub masz pytania? Skontaktuj się z nami już dziś – jesteśmy tu dla Ciebie!