O nas

poznaj master yachting

pic_5pic_6Jesteśmy firmą zajmującą się czarterem jachtów żaglowych, motorowych, katamaranów na całym świecie już od ponad ćwierć wieku.

Nasze jachty są przez cały rok do Państwa dyspozycji w Chorwacji, Grecji, Włoszech, Hiszpanii, na Wyspach Kanaryjskich, Karaibach, Seszelach i wielu innych akwenach. Dysponujemy własnymi flotami najnowocześniejszych, luksusowych jachtów, oraz jesteśmy agentem najlepszych firm czarterowych na całym świecie.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku. Sprawdź aktualności. Porozmawiaj o żeglowaniu. Weź udział w konkursach. Inni żeglarze już tam są!

 

 

Nasz zespół

Nasza oferta to przede wszystkim

  • 01Rejsy
    Rejsy morskie to przede wszystkim niezapomniane wrażenia, wspaniała atmosfera, odkrywanie przepięknych zakątków dzikiej przyrody, a także nabywanie nowych umiejętności, a może i dla niektórych z Państwa odkrycie nowych pasji.
  • 02Czartery jachtów
    Nasza firma stwarza Państwu okazję spędzenia niezwykłych momentów i przeżycia niezapomnianych wrażeń z dala od miejskiego zgiełku i podziwiania piękna natury z perspektywy wody. Zachęcamy do czarteru jachtu w jednym z wielu zakątków świata.
  • 03Szkolenia
    Od wielu lat prowadzimy szkolenia żeglarskie. Odbywają się one na jachtach należących do naszej firmy. Nasi skipperzy posiadają wieloletnie doświadczenie na morzu, szerokimi uprawnieniami żeglarskimi, oraz szczycą się wysoką kulturą osobistą oraz dbałością o bezpieczeństwo załogi.