SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ

Rejsy Żeglarskie

Proponujemy Państwu wielką przygodę – wakacje będące połączeniem aktywnego żeglarskiego rejsu morskiego z odpoczynkiem i relaksem na plaży, zwiedzaniem pięknych zakątków, zabytków kultury, parków narodowych, cudownych skarbów natury i cywilizacji oraz ze smakowaniem pysznych lokalnych potraw w malowniczo położonych tawernach i knajpkach.

LUKSUSOWY LAGOON 42 / 2019 MasterYachtingPl

Rejsy morskie

Rejsy morskie to przede wszystkim niezapomniane wrażenia, wspaniała atmosfera, odkrywanie przepięknych zakątków dzikiej przyrody, a także nabywanie nowych umiejętności, a może i dla niektórych z Państwa odkrycie nowych pasji. To również doskonała okazja do poznania ciekawych ludzi z całego świata.

Ciekawe trasy

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników zapewnia komfortowe spędzenie wolnego czasu na najwyższym poziomie. Opracowaliśmy najciekawsze trasy, które pozwolą Państwu zobaczyć wszystko co najciekawsze. Jachty spełniają wymagania najwyższej jakości oraz wszystkie normy bezpieczeństwa. Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze miłą atmosferę i świetną zabawę podczas rejsu. Podczas każdego naszego rejsu istnieje możliwość uzyskania patentu ISSA. Dla potwierdzenia stażu morskiego nasi skipperzy wystawiają uczestnikom opinie z rejsów na drukach PZŻ, a także dokonują wpisów do książeczek żeglarskich.

Rejsy w Chorwacji

Proponujemy głównie rejsy wzdłuż wybrzeży Chorwacji, ale również w Grecji, we Włoszech, po Morzu Bałtyckim, a także na wielu innych atrakcyjnych akwenach. Zimą nasze jachty są do dyspozycji na Wyspach Kanaryjskich. Oferujemy rejsy rodzinne, firmowe i szkoleniowe.

Skontaktuj się
z naszym biurem

Potrzebujesz pomocy lub masz pytania? Skontaktuj się z nami już dziś – jesteśmy tu dla Ciebie!