SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ

Pokoleniowy rejs ze skipperem w Chorwacji

Serdecznie zapraszamy na rejs po Adriatyku. Pływając z nami, poznasz Chorwację z niezwykłej strony. Rozkoszując się piękną przyrodą, cudowną pogodą, wspaniałym jedzeniem oraz pięknem zabytków, wypoczniesz i nabierzesz energii do działania na kolejne miesiące. Rejs jest idealnym rozwiązaniem dla dziadków, rodziców, dzieci, w tym bardzo małych.

Rejs ze skipperem w Chorwacji – cena

Pełna informacja dotycząca opłat dostępna jest tutaj.

Jacht na rejs ze skipperem w Chorwacji

Rejs odbędzie się na jachcie Bavaria 37. Jest to jednostka przeznaczona dla sześciu osób. Załoga zajmuje trzy dwuosobowe kabiny (trzy kabiny płaskie). Skipper prowadzący jacht śpi w mesie. Na jachcie jest łazienka, a także w pełni wyposażona kuchnia z piekarnikiem i lodówką. Pełny opis techniczny jachtu dostępny jest tutaj.

rejs w Chorwacji ze skipperem
Pokoleniowy rejs ze skipperem w Chorwacji na jachcie Oceanis 37.

Rejs poprowadzi jeden z naszych doświadczonych skipperów. Najprawdopodobniej będzie to Krzysztof Kotlewski, niezwykle doświadczony żeglarz, od lat spędzający większość roku na wodach Adriatyku, ale nie tylko. Zna każdą wysepkę na chorwackim wybrzeżu. Świetnie wie, gdzie i co warto zwiedzić, gdzie i co warto zjeść, a także gdzie i co warto kupić. Kapitan prowadzący rejs jest nie tylko doświadczonym żeglarzem, ale i przewodnikiem.

Dojazd na rejs w Chorwacji

Dojechać na nasz rejs można na kilka sposobów.  Samochodem osobowym, samolotem. W marinie w Sukošanie znajduje się wygodny parking, na którym można bezpiecznie zostawić samochód. Nie ma więc obawy, że coś stanie się z samochodem podczas rodzinnego wypoczynku. Marina, z której rozpoczyna się rejs, znajduje się w niewielkiej odległości od lotniska w Zadarze (około 11 kilometrów).

Rejs ze skipperem w Chorwacji – plan rejsu

Rejs jachtem rozpoczyna się i kończy w Marinie Dalmacija w Sukošanie koło Zadaru. Pozwala to zwiedzić Zadar jeszcze przed samym rejsem lub po jego zakończeniu. Z Sukošanu trasa rejsu wiedzie na wyspę Prvić. Jest to niezwykle urokliwa spokojna wyspa przepełniona zielenią. Kolejnym punktem na trasie jest Šibenik ze słynną katedrą św. Jakuba, znajdującą się na liście światowego dziedzictwa UNESCO, szlakiem twierdz i widokiem zapierającym dech w piersiach. Następnie trasa wiedzie do miejscowości Skradin, będącej punktem wypadowym do zwiedzania Parku Narodowego Krka, znanego z widowiskowych wodospadów na rzece Krka. Sam Skradin również oferuje wiele atrakcji. Trogir – kolejny punkt na trasie rejsu – został założony w III wieku p.n.e. i ślady jego długiej historii widoczne są na każdym kroku. Wymienić tu należy przynajmniej takie zabytki jak pałace Stafileo i Ćipiko oraz katedrę św. Wawrzyńca. Wyspy Solta i Kaprije, na które wiedzie dalsza trasa, pozwolą odczuć klimat wyspiarskiej Chorwacji. Archipelag Kornaty, a zwłaszcza obejmujący jego południową część Park Narodowy,  pozostawi niezatarte wrażenia. Z Kornatów trasa wiedzie z powrotem do Sukošanu, gdzie zakończy się nasz rejs.

Naszą bazą startową i końcową podczas rejsu będzie Marina Dalmacija w Sukošanie. Ta największa marina na Adriatyku z doskonałym zapleczem sanitarnym. Nowoczesne sanitariaty, przestronne parkingi, kantor, liczne knajpki i sklepy znajdujące się w samej marinie i jej bezpośrednim otoczeniu pozwalają na  poczucie komfortu i odprężenia.