Szkolenia i kursy żeglarskie

Gdy właśnie teraz czujesz, że omija Cię przygoda życia, dodatkowo marząc o niesamowitych i niezapomnianych wakacjach…jeśli chciałbyś dokonać czegoś niezwykłego, a woda to Twój żywioł…zachęcamy Cię do spełnienia swoich pragnień i zapraszamy na organizowane przez nas kursy żeglarskie. Zapraszamy nie tylko tych z Państwa, którzy za sterami nie spędzili jeszcze ani chwili, ale także i tych chętnych, którzy mieli do czynienia z żeglugą śródlądową, czy byli członkami załogi żeglarskiej, a marzą, by w przyszłości uzyskać patent i samodzielnie wyruszyć w rejs.

Nasze tygodniowe szkolenia żeglarskie w Chorwacji są pełne zajęć i intensywnych treningów w manewrowaniu jachtem. Wykłady odbywają się wieczorami w klimatycznych knajpkach chorwackich porcików i marin. Nie brakuje też czasu na rozrywkę, zwiedzanie i wypoczynek.

Nasze szkolenia żeglarskie umożliwiają uzyskanie chorwackiego patentu Voditelj Brodice, a także następujących patentów ISSA:

  • patent Inland skipper ISSA
  • patent Qualified crew ISSA
  • patent Inshore skipper ISSA
  • patent Offshore skipper ISSA
  • patent Master of Sailing Yacht ISSA

Każde nasze szkolenie daje możliwość nie tylko uzyskania umiejętności żeglarskich i pozwala zdobyć patent żeglarski, ale zapewnia też opinię z rejsu na drukach PZŻ oraz możliwość wpisu do książeczki żeglarskiej. Każda wypływana godzina i mila zostanie wpisana i wzbogaci Państwa staż żeglarski.

Skontaktuj się z naszym biurem

Tel.: (48) (22) 628 40 04
Gsm.: (48) 601 36 05 36
E-mail: info@masteryachting.pl