SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ

Południowe wybrzeże Turcji to miejsce, a którym każdy znajdzie coś dla siebie. Wspaniałe zabytki, zapierająca dech w piersi przyroda śródziemnomorska oraz liczne oferujące przepyszne dania kuchni tureckiej knajpki. Uciekający od zgiełku miasta żeglarze znajdą malownicze zatoczki o krystalicznie czystej szmaragdowej wodzie lub niewielkie porciki usytuowane w pobliżu ruin antycznego teatru. Idealnym miejscem dla amatorów nocnego życia, zakupów i zwiedzania są zaś liczne kurorty, jak Marmaris, Bodrum, Gocek i Datca.

Mariny w Turcji są supernowoczesne, z bogatym zapleczem. W marinie w Bodrum można zrobić tanie zakupy, zlecić pranie oraz dokonać niezbędne naprawy. Usługi są tu profesjonalne i stosunkowo tanie. W miejscowości tej znajduje się także jedna z największych w świecie dyskotek na świeżym powietrzu „Halikarnasus”. Zatrudnia elitę wśród światowych didżejów i jest istną mekką dla amatorów nocnego życia. Marmaris to superluksusowa, skąpana w tropikalnej zieleni oaza z licznymi knajpkami, sklepikami oraz galeriami. Poziomem usług i oferowanych atrakcji mariny w Turcji nie ustępują, a w większości przypadków przewyższają te w innych krajach, nawet z żyjącej z turystyki Chorwacji.

Wszystkie formalności związane z pobytem włącznie z wizą załatwia nam wyznaczony przez marinę agent lub biuro czarterowe. Nie jest to tania usługa jednak oszczędza nam trudu chodzenia po licznych urzędach i instytucjach. Turecka riwiera to jednak nie tylko knajpki, sklepy i zabytki. Jest tu mnóstwo wspaniałych zatoczek, kotwicowisk i ustroń – takich jak Ekincik parę mil od Marmaris czy niewielki porcik w pobliżu Bodrum. Niesłusznie omijana przez żeglarzy Turcja ma szanse stać się konkurencją dla innych państw słynących z turystyki żeglarskiej.

Dodaj komentarz