SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ
Jacht Dufour 425

Rejsy

Proponujemy Państwu wielką przygodę – wakacje będące połączeniem aktywnego żeglarskiego rejsu morskiego z odpoczynkiem i relaksem na plaży, zwiedzaniem pięknych zakątków, zabytków kultury, parków narodowych, cudownych skarbów natury i cywilizacji oraz ze smakowaniem pysznych lokalnych potraw w malowniczo położonych tawernach i knajpkach.

 

Czartery

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Doświadczony skipper i przewodnik poprowadzi jacht i zapewni Państwu opiekę na miejscu. Czartery jachtów: Chorwacja, Hiszpania, Włochy, Tajlandia, Malezja i inne.

Jacht Catana 42
masteryachting - Bavaria 46 Cruiser

 

Szkolenia

Nasze szkolenia żeglarskie umożliwiają uzyskanie chorwackiego patentu Voditelj Brodice, a także następujących patentów ISSA: patent Inland skipper ISSA, patent Qualified crew ISSA, patent Inshore skipper ISSA, patent Offshore skipper ISSA, patent Master of Sailing Yacht ISSA.

 
Ksiązki

Proponujemy Państwu książki i publikacje o tematyce morskiej i żeglarskiej. Posiadamy w swojej ofercie przewodniki żeglarskie.  Zapraszamy do kontaktu z nami.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
masteryachting - Cyclades 39
 
 
Transfery

Spełnij z nami swoje marzenia i popłyń w daleką podróż doskonałej klasy jachtami żaglowymi i katamaranami. Pracują dla nas najlepsi kapitanowie i instruktorzy, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas rejsu.

 

 

masteryachting - Lipari