Usługi

Jacht Dufour 425

Rejsy

Proponujemy Państwu wielką przygodę - wakacje będące połączeniem aktywnego żeglarskiego rejsu morskiego z odpoczynkiem i relaksem na plaży, zwiedzaniem pięknych zakątków, zabytków kultury, parków narodowych, cudownych skarbów natury i cywilizacji oraz ze smakowaniem pysznych lokalnych potraw w malowniczo położonych tawernach i knajpkach.

 

Czartery

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Doświadczony skipper i przewodnik poprowadzi jacht i zapewni Państwu opiekę na miejscu. Czartery jachtów: Chorwacja, Hiszpania, Włochy, Tajlandia, Malezja i inne.

Jacht Catana 42
masteryachting - Bavaria 46 Cruiser

 

Szkolenia

Nasze szkolenia żeglarskie umożliwiają uzyskanie chorwackiego patentu Voditelj Brodice, a także następujących patentów ISSA: patent Inland skipper ISSA, patent Qualified crew ISSA, patent Inshore skipper ISSA, patent Offshore skipper ISSA, patent Master of Sailing Yacht ISSA.

 
Ksiązki

Proponujemy Państwu książki i publikacje o tematyce morskiej i żeglarskiej. Posiadamy w swojej ofercie przewodniki żeglarskie.  Zapraszamy do kontaktu z nami.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
masteryachting - Cyclades 39
 
 
Transfery

Spełnij z nami swoje marzenia i popłyń w daleką podróż doskonałej klasy jachtami żaglowymi i katamaranami. Pracują dla nas najlepsi kapitanowie i instruktorzy, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas rejsu.

 

 

masteryachting - Lipari