SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ
Nowy sezon – w Chorwacji

Niezliczona ilość wysp położonych równolegle do lądu, setki cieśnin i zatoczek to właśnie słynna linia brzegowa typu dalmatyńskiego, niezwykle charakterystyczne i jedno z najatrakcyjniejszych w skali świata wybrzeże – wybrzeże Chorwacji. Nic więc dziwnego, że turyści coraz częściej wybierają to miejsce, jako cel swej podróży. Nie zniechęcajmy się jednak, jeśli nie jesteśmy zwolennikami zatłoczonych plaż, bowiem z pewnością na 5835 kilometrach wybrzeża (łącznie z wyspami), nawet największy „Robinson” znajdzie cichą przystań tylko dla siebie. Piękno chorwackich krajobrazów pozostało bowiem niezmącone nadmierną ilością hotelowych drapaczy chmur, a bogactwo rzeźbionego przez lata krajobrazu, a momentami i nietkniętej turystyczna stopą natury, pozwala na spędzenie w tym wspaniałym miejscu niezapomnianych wakacji. Ze względu na ową malowniczość i różnorodność wybraliśmy dla Państwa to czarowne miejsce na wyjątkowe i niezapomniane rejsy morskie.

Chorwackie plaże oraz urokliwe zakątki sprawiają, że kraj ten stanowi wyjątkowo atrakcyjną ofertę dla żeglarzy. Rejsy po chorwackich wodach są doskonałe zarówno dla wytrawnych żeglarzy, jak i dla tych stawiających żagle po raz pierwszy. Dla mniej zaangażowanych w samą żeglugę, proponujemy rejsy z naszą doświadczoną załogą. Żeglując na naszych jachtach, pod opieką doświadczonych skipperów, możesz cieszyć się niezapomnianymi widokami, a także zdobywać umiejętności żeglarskie.

Rejsy po wodach Chorwacji są także rewelacyjnym pomysłem na urlop dla całych rodzin. Dzieci mają okazję przeżyć prawdziwą, piracką przygodę, której długo nie zapomną, a dorośli, w każdym miejscu, do którego dopłynie jacht, mają przewidziany czas na zgłębianie tajemnic, jakie kryje ląd, zwiedzanie i kosztowanie specjałów chorwackiej kuchni oraz degustację wybornego dalmackiego wina w urokliwych tawernach. Rejsy po chorwackich wodach są doskonałe zarówno dla wytrawnych żeglarzy, jak i dla tych stawiających żagle po raz pierwszy.

Zapoznajcie się Państwo z bogatą ofertą naszych rejsów po chorwackich akwenach już teraz. Tak jak wszystkie pozostałe nasze rejsy, rejsy w Chorwacji pozwalają uzyskać patent ISSA, a potwierdzenie stażu morskiego nasi skipperzy wystawiają uczestnikom opinie z rejsów na drukach PZŻ, a także dokonują wpisów do książeczek żeglarskich. Mamy nadzieje, że to właśnie z nami zorganizujcie Państwo jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne wakacje.

Rejsy odbywają się w cyklach tygodniowych – sobota / sobota. Zaokrętowanie odbywa się w sobotę o godz. 18.00, wyokrętowanie w sobotę o godz. 08.00

Port macierzysty Marina Dalmacija, Sukošan koło Zadaru, Chorwacja
Rejsy prowadzone są na trasie:
Sukošan – Prvić – Skradin -Šibenik – Trogir – Primošten – Kornaty – Sukošan

Cena tygodniowego rejsu dla jednej osoby w poszczególnych przedziałach czasowych:
08.04 – 29.04 – 1100 zł 
29.04 – 06.05 – 1200 zł 
06.05 – 13.05 – 1100 zł 
13.05 – 20.05 -1250 zł 
20.05 – 27.05 – 1300 zł 
27.05 – 03.06 – 1330 zł 
03.06 – 17.06 – 1350 zł                                                                                                                                                   

17.06 – 15.07 – 1375 zł
15.07 – 05.08 – 1275 zł
05.08 – 19.08 – 1470 zł
19.08 – 02.09 – 1285 zł
02.09 – 16.09 – 1200 zł
16.09 – 07.10 – 1100 zł

Zniżka dla grupy.
Dzieci do lat 5 bez opłaty za rejs, o ile śpią w kabinie z rodzicami
Cena rejsu obejmuje: koję na jachcie i opiekę kapitana prowadzącego rejs.


Cena nie obejmuje:
kosztów wyżywienia, paliwa i opłat portowych, które załoga pokrywa ze wspólnej kasy jachtowej; około 200 -250 euro / tydzień / osoba
(kapitan zwolniony jest od wnoszenia wpłat do wspólnej kasy jachtu – załoga zobowiązana jest do wyżywienia kapitana, w tym do jednego gorącego posiłku dziennie – w formie obiadokolacji)


Dodatkowe koszty obligatoryjne – płatne w marinie:
transit log – 20 euro / osoba
ubezpieczenie kaucji – 30 euro / osoba
sprzątanie końcowe – 15 euro / osoba
taksa turystyczna – 15 euro / osoba

kontakt:
info@ masteryachting.pl
tel: 601 215 062

Dojazd:
istnieje kilka możliwości transportu do Chorwacji:
dojazd własnym samochodem
lot samolotem do Zadaru
od maja możliwy jest też dojazd klimatyzowanym autokarem rejsowym firmy „Globtourist”
koszt przejazdu w obie strony to maksymalnie 676 zł / osoba.
http://www.globtourist.com/autokar-do-chorwacji.html

 

Trasy rejsów:

Trasa rejsu 7 dniowego

ZADAR – WODOSPADY KRKA – TROGIR – ZADAR

Długość trasy: 202 mile

Trasa rejsu 7 dniowego

ZADAR  –  KORNATY  –    TROGIR

 Długość trasy: 157 mil

 

 

 

Dodaj komentarz