SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ

Wakacje z dziećmi w Chorwacji. Rejs rodzinny z gwarancją najniższej ceny.

Rodzinny wyjazd na rejs po Adriatyku. Zapraszamy na rodziców, dzieci, dziadków na rodzinny rejs w Chorwacji. Wiek nie ma znaczenia, a dzieci mogą być bardzo małe. Rejs odbędzie się na  przystosowanej do pływania z dziećmi trasie. W  jego trakcie będzie czas na liczne kąpiele w urokliwych zatoczkach, zwiedzanie wysp i rozmaite atrakcje, które sprawią, że zarówno duzi jak i mali załoganci nie będą się nudzić.

Rejs rodzinny – cena rejsu

Szczegółowe informacje dotyczące ceny i płatności dostępne są tutaj https://masteryachting.pl/rejsy-chorwacja/

Jacht na rejs rodzinny

Rejs odbędzie się na jachcie Oceanis 423, jednostce czterokabinowej z trzema łazienkami i w pełni wyposażoną kuchnią z lodówką i piekarnikiem. Jacht posiada trzy kabiny płaskie oraz jedną kabinę półkową. Opis techniczny tego jachtu dostępny jest tutaj https://masteryachting.pl/jacht/oceanis-423/ lub na jachcie Oceanis 37 jednostce trzykabinowej z jedną łazienką, w pełni wyposażoną kuchnią z lodówką i piekarnikiem, oraz trzema kabinami płaskimi. Opis techniczny tego jachtu dostępny jest tutaj https://masteryachting.pl/jacht/oceanis-37/

Każdy z jachtów wygodnie pomieści rodzinną załogę i skippera, który zajmie miejsce w mesie.

Zapraszamy na rodzinny rejs po Adriatyku jachtem
Rejs rodzinny na jachcie Oceanis.

Jacht w trakcie rejsu prowadzić będzie Krzysztof Kotlewski lub jeden z naszych doświadczonych skipperów.

Rejs rodzinny – plan rejsu

Rejs rodzinny rozpoczyna się i zakończy w Sukosanie koło Zadaru. Zapewnia to wygodny dojazd zarówno samochodem, autokarem jak i samolotem. Marinę  od lotniska w Zadarze dzieli niecałe jedenaście kilometrów. Wygodny parking w marinie zapewnia bezpieczne miejsce do parkowania tym, którzy zdecydują się na podróż samochodem (odległość z Warszawy do Sukosanu mała nie jest, tak więc jadąc z dziećmi warto zastanowić się nad rozłożeniem podróży na dwa dni).

Atrakcje na rejsie

Trasa naszego tygodniowego rejsu posiada atrakcje zarówno dla dzieci – częstymi postojami na kąpiele morskie czy raftingiem, jak i dla dorosłych- knajpki z lokalnym jedzeniem i piciem.

Marina Dalmacija, gdzie rozpocznie i skończy się rejs, to marina z doskonałym zapleczem pozwalającym wygodnie i bez problemu przygotować się do rejsu, zaokrętować na jacht, a po skończonej żegludze z dobrymi wspomnieniami opuścić pokład.

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w każdym wieku, witamy również niemowlęta, które nie sprawią kłopotu, a rodzicom pozwolą rozkoszować się przyrodą i pogodą.