Rejs rodzinny

Wakacje z dziećmi w Chorwacji. Rejs rodzinny z gwarancją najniższej ceny.

Rodzinny wyjazd na rejs po Adriatyku. Zapraszamy na rodziców, dzieci, dziadków na rodzinny rejs w Chorwacji. Wiek nie ma znaczenia, a dzieci mogą być bardzo małe. Rejs odbędzie się na  przystosowanej do pływania z dziećmi trasie. W  jego trakcie będzie czas na liczne kąpiele w urokliwych zatoczkach, zwiedzanie wysp i rozmaite atrakcje, które sprawią, że zarówno duzi jak i mali załoganci nie będą się nudzić.

Rejs rodzinny - cena rejsu

Szczegółowe informacje dotyczące ceny i płatności dostępne są tutaj https://masteryachting.pl/rejsy-chorwacja/

Jacht na rejs rodzinny

Rejs odbędzie się na jachcie Oceanis 423, jednostce czterokabinowej z trzema łazienkami i w pełni wyposażoną kuchnią z lodówką i piekarnikiem. Jacht posiada trzy kabiny płaskie oraz jedną kabinę półkową. Opis techniczny tego jachtu dostępny jest tutaj https://masteryachting.pl/jacht/oceanis-423/ lub na jachcie Oceanis 37 jednostce trzykabinowej z jedną łazienką, w pełni wyposażoną kuchnią z lodówką i piekarnikiem, oraz trzema kabinami płaskimi. Opis techniczny tego jachtu dostępny jest tutaj https://masteryachting.pl/jacht/oceanis-37/

Każdy z jachtów wygodnie pomieści rodzinną załogę i skippera, który zajmie miejsce w mesie.

Zapraszamy na rodzinny rejs po Adriatyku jachtem

Rejs rodzinny na jachcie Oceanis.

Jacht w trakcie rejsu prowadzić będzie Krzysztof Kotlewski lub jeden z naszych doświadczonych skipperów.

Rejs rodzinny - plan rejsu

Rejs rodzinny rozpoczyna się i zakończy w Sukosanie koło Zadaru. Zapewnia to wygodny dojazd zarówno samochodem, autokarem jak i samolotem. Marinę  od lotniska w Zadarze dzieli niecałe jedenaście kilometrów. Wygodny parking w marinie zapewnia bezpieczne miejsce do parkowania tym, którzy zdecydują się na podróż samochodem (odległość z Warszawy do Sukosanu mała nie jest, tak więc jadąc z dziećmi warto zastanowić się nad rozłożeniem podróży na dwa dni).

Atrakcje na rejsie

Trasa naszego tygodniowego rejsu posiada atrakcje zarówno dla dzieci – częstymi postojami na kąpiele morskie czy raftingiem, jak i dla dorosłych- knajpki z lokalnym jedzeniem i piciem.

Marina Dalmacija, gdzie rozpocznie i skończy się rejs, to marina z doskonałym zapleczem pozwalającym wygodnie i bez problemu przygotować się do rejsu, zaokrętować na jacht, a po skończonej żegludze z dobrymi wspomnieniami opuścić pokład.

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w każdym wieku, witamy również niemowlęta, które nie sprawią kłopotu, a rodzicom pozwolą rozkoszować się przyrodą i pogodą.