Usługi

Jacht Dufour 425

Rejsy

Proponujemy Państwu wielką przygodę - wakacje będące połączeniem aktywnego żeglarskiego rejsu morskiego z odpoczynkiem i relaksem na plaży, zwiedzaniem pięknych zakątków, zabytków kultury, parków narodowych, cudownych skarbów natury i cywilizacji oraz ze smakowaniem pysznych lokalnych potraw w malowniczo położonych tawernach i knajpkach.

 

Czartery

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Doświadczony skipper i przewodnik poprowadzi jacht i zapewni Państwu opiekę na miejscu. Czartery jachtów: Chorwacja, Hiszpania, Włochy, Tajlandia, Malezja i inne.

Jacht Catana 42
masteryachting - Bavaria 46 Cruiser

 

Szkolenia

Nasze szkolenia żeglarskie umożliwiają uzyskanie chorwackiego patentu Voditelj Brodice, a także następujących patentów ISSA: patent Inland skipper ISSA, patent Qualified crew ISSA, patent Inshore skipper ISSA, patent Offshore skipper ISSA, patent Master of Sailing Yacht ISSA.

 

Autokar Chorwacja

Zachęcamy do skorzystania ze stałej linii autokarowej do Chorwacji. W okresie od kwietnia do września 2017 roku zapewniamy stałą komunikację pomiędzy Polską a Chorwacją. Gwarantujemy miłą i profesjonalną podróż, wysokiej klasy obsługę przez kierowców podpartą wieloletnim doświadczeniem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
masteryachting - Cyclades 39

 

Ksiązki

Proponujemy Państwu książki i publikacje o tematyce morskiej i żeglarskiej. Posiadamy w swojej ofercie przewodniki żeglarskie.  Zapraszamy do kontaktu z nami.

 

Transfery

Spełnij z nami swoje marzenia i popłyń w daleką podróż doskonałej klasy jachtami żaglowymi i katamaranami. Pracują dla nas najlepsi kapitanowie i instruktorzy, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas rejsu.

masteryachting - Lipari