SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ

Jacht Bavaria 49

Bavaria 49 charakteryzuje się dobrym połączeniem funkcjonalności, wygody i osiągów nautycznych. Duża dzielność morska i dobra manewrowość w każdych warunkach.

Bavaria 49 oferuje 3 kabiny z podwójnymi kojami i 2 kabiny z kojami półkowymi. Każda rufowa kabina posiada własną toaletą z gorącą wodą. Dziobowa część mieszkalna rozdzielona korytarzem posiada jedną, wspólną toaletę. Toalety wyposażone są w pojemne szafki i lustra.

Kambuz jachtu Bavaria 49 wyposażony jest w kuchenkę gazową z piekarnikiem i lodówkę, a w licznych szafkach i szufladach mieści pełne wyposażenie kuchni. Dwukomorowy zlewozmywak pozwala na szybkie uporanie się ze sprzątaniem po posiłku.

masteryachting - Bavaria 49
Bavaria 49
masteryachting - Bavaria 49
wnętrze – Bavaria 49
masteryachting - Bavaria 49
schemat – Bavaria 49

Dobrze zaprojektowana mesa jachtu Bavaria 49 zapewnia załodze wygodny wypoczynek.

Stanowisko skippera wyposażone jest w pełen zestaw przyrządów nawigacyjnych oraz mapy, locje i VHF.

Przestronny pokład wyposażony w dwa koła sterowe i pełną nawigację elektroniczną zachęca do żeglugi oraz do korzystania z kąpieli słonecznych.

Wyposażenie

Ceny czarteru jachtu Bavaria 49 – dostępne są w zakładce „CENY”.

Jeżeli chcesz wyczarterować jacht Bavaria 49 – prosimy o kontakt z naszym biurem, za naszym pośrednictwem ceny będą niższe.

Master Yachting Polska ul. Wiejska 12/3; 00-490 Warszawa

tel: +48 601 215 062, +48 601 360 536, +48 22 628 4004

e-mail: info@masteryachting.pl

Jeżeli marzysz o przygodzie na morzu ale nie czujesz się na siłach poprowadzić jacht – to nie kłopot – zapewnimy Ci profesjonalnego skippera.

Załoga Master Yachting Polska