SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ

Jacht Bavaria 50

Bavaria 50 to jacht z „górnej półki”. Charakteryzuje się łatwą obsługą, dzięki sprawdzonym rozwiązaniom i wysokiej jakości elementów takielunku i elektroniki oraz dobrymi właściwościami nautycznymi pod żaglami i silnikiem.

Bavaria 50 oferuje 3 kabiny z podwójnymi kojami i 2 kabiny z kojami półkowymi. Każda rufowa kabina posiada własną toaletą z gorącą wodą. Dziobowa część mieszkalna rozdzielona korytarzem posiada jedną, wspólną toaletę. Toalety wyposażone są w pojemne szafki i lustra.

Kambuz jachtu Bavaria 50 wyposażony jest w kuchenkę gazową z piekarnikiem oraz lodówkę, a w licznych szafkach i szufladach mieści pełne wyposażenie kuchni. Podwójny zlewozmywak pozwala na szybkie uporanie się ze sprzątaniem po posiłku.

masteryachting - Bavaria 50
Bavaria 50
masteryachting - Bavaria 50
wnętrze – Bavaria 50
masteryachting - Bavaria 50
schemat – Bavaria 50

Przestronna mesa jachtu Bavaria 50 z radioodtwarzaczem CD zapewnia załodze komfortowy wypoczynek. Stanowisko skippera wyposażone jest w pełen zestaw przyrządów nawigacyjnych oraz mapy, locje i VHF. Internet gratis.

Wygodny i przyjazny pokład wyposażony w dwa koła sterowe i pełną nawigację elektroniczną zachęca do żeglugi.

Wyposażenie

Ceny czarteru jachtu Bavaria 50 – dostępne są w zakładce „CENY”.

Jeżeli chcesz wyczarterować jacht Bavaria 50 – prosimy o kontakt z naszym biurem, za naszym pośrednictwem ceny będą niższe.

Master Yachting Polska ul. Wiejska 12/3; 00-490 Warszawa

tel: +48 601 215 062, +48 601 360 536, +48 22 628 4004

e-mail: info@masteryachting.pl

Jeżeli marzysz o przygodzie na morzu ale nie czujesz się na siłach poprowadzić jacht – to nie kłopot – zapewnimy Ci profesjonalnego skippera.

Załoga Master Yachting Polska