SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ

Jacht Oceanis 50

Oceanis 50 to prestiżowy jacht, który zwiastuje nową erę w historii morskich jachtów cruisingowych. Projekt wielkiej włoskiej marki, Nauta Design nadał tej jednostce prawdziwą osobowość . Oceanis 50 to jedna ze współczesnych linii gdzie duża ilość światła, komfort i wygoda mają pierwszeństwo tak na pokładzie, jak i pod nim.

Oceanis 50 oferuje 4 kabiny z podwójnymi kojami oraz dodatkową kabinę z wejściem od dziobu. Każda kabina posiada własną toaletą z gorącą wodą.

Kambuz Oceanis 50 jest posiada dużą powierzchnię roboczą, co zapewnia wygodę podczas przyrządzania posiłków. Wyposażony jest w kuchenkę gazową z piekarnikiem oraz lodówkę, a w licznych szafkach i szufladach mieści pełne wyposażenie kuchni i zapasy.

masteryachting - Oceanis 50
Oceanis 50
masteryachting - Oceanis 50
wnętrze – Oceanis 50
masteryachting - Oceanis 50
schemat – Oceanis 50

Obszerna, szeroka, mesa Oceanis 50 pomieści wygodnie wszystkich członków załogi. Duży stół otacza kanapa w kształcie litery U i dodatkowa kanapka naprzeciwko.

Stanowisko skippera wyposażone jest w pełen zestaw przyrządów nawigacyjnych oraz mapy, locje i VHF.

Duży zbiornik wody i paliwa sprawa, że rejs jachtem Oceanis 50 można prowadzić bez codziennego zawijania do portów.

Wyposażenie

Ceny czarteru jachtu Oceanis 50 – dostępne są w zakładce „CENY”.

Jeżeli chcesz wyczarterować jacht Oceanis 50 – prosimy o kontakt z naszym biurem, za naszym pośrednictwem ceny będą niższe.

Master Yachting Polska ul. Wiejska 12/3; 00-490 Warszawa

tel: +48 601 215 062, +48 601 360 536, +48 22 628 4004

e-mail: info@masteryachting.pl

Jeżeli marzysz o przygodzie na morzu ale nie czujesz się na siłach poprowadzić jacht – to nie kłopot – zapewnimy Ci profesjonalnego skippera.

Załoga Master Yachting Polska