SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ

Jacht Salona 44 Performance

Salona 44 Performance to chorwacki jacht, który znalazły swoje miejsce nie tylko na Adriatyku, ale także na znacznie szerszych akwenach. Salona 44 Performance posiada reputację prawdziwego regatowca, ale ze względu na swoją jakość i wygodę jest mile widziana także we flotach czarterowych.

Salona 44 Performance oferuje 3 kabiny z podwójnymi kojami i kabinę z kojami półkowymi. Jedna toaleta z gorącą wodą przypada na dwie kabiny. Toalety wyposażone są w pojemne szafki i lustra.

Kambuz jachtu Salona 44 Preformance, w kształcie litery L, zapewnia dużo miejsca do pracy i przechowywania żywności. Wyposażony jest w kuchenkę gazową z piekarnikiem i lodówkę. W licznych szafkach i szufladach mieści pełne wyposażenie kuchni.

masteryachting - Salona 44 Preformance
Salona 44 Preformance
masteryachting - Salona 44 Preformance
wnętrze – Salona 44 Performance
masteryachting - Salona 44 Preformance
wnętrze – Salona 44 Performance
masteryachting - Salona 44 Preformance
schemat – Salona 44 Performance

Dobrze zaprojektowana mesa jachtu Salona 44 Performance zapewnia wygodny wypoczynek, a duży, rozkładany stół, z wygodnymi kanapami na każdej burcie, pozwolą zasiąść do posiłku całej załodze.

Stanowisko skippera wyposażone jest w pełen zestaw przyrządów nawigacyjnych oraz mapy, locje i VHF.

Przestronny pokład jachtu Salona 44 Performance wyposażony jest w dwa koła sterowe i pełną nawigację elektroniczną, zachęca także do korzystania z kąpieli słonecznych.

Wyposażenie

Ceny czarteru jachtu Salona 44 Performance – dostępne są w zakładce „CENY”.

Jeżeli chcesz wyczarterować jacht Salona 44 Performance – prosimy o kontakt z naszym biurem, za naszym pośrednictwem ceny będą niższe.

Master Yachting Polska ul. Wiejska 12/3; 00-490 Warszawa

tel: +48 601 215 062, +48 601 360 536, +48 22 628 4004

e-mail: info@masteryachting.pl

Jeżeli marzysz o przygodzie na morzu ale nie czujesz się na siłach poprowadzić jacht – to nie kłopot – zapewnimy Ci profesjonalnego skippera.

Załoga Master Yachting Polska