SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ

Jacht Sun Odyssey 45

Sun Odyssey 45 to komfortowy jacht skonstruowany według prawdziwej tradycji marynistycznej, oferuje przestrzeń w mesie i funkcjonalną część sypialną z czterema kabinami. Charakteryzuje się dużą dzielnością morską.

Sun Odyssey 45 oferuje 4 kabiny z podwójnymi kojami. Jedna toaleta z gorącą wodą przypada na 2 kabiny.

Kambuz Sun Odyssey 45 charakteryzuje się dużą przestrzenią roboczą, co zapewnia wygodę podczas przyrządzania posiłków. Wyposażony jest w kuchenkę gazową z piekarnikiem oraz lodówkę, a w licznych szafkach i szufladach mieści pełne wyposażenie kuchni. Dwukomorowy zlewozmywak pozwala na szybkie uporanie się ze sprzątaniem po posiłku.

masteryachting - Sun Odyssey 45
Sun Odyssey 45
masteryachting - Sun Odyssey 45
wnętrze – Sun Odyssey 45
masteryachting - Sun Odyssey 45
schemat – Sun Odyssey 45

Przestronna mesa Sun Odyssey 45 umożliwia załodze komfortowy wypoczynek. Stanowisko skippera wyposażone jest w pełen zestaw przyrządów nawigacyjnych oraz mapy, locje i VHF.

Wygodny pokład Sun Odyssey 45 wyposażony jest w dwa koła sterowe i pełną nawigację elektroniczną oraz zewnętrzny prysznic.

Wyposażenie

Ceny czarteru jachtu Sun Odyssey 45 – dostępne są w zakładce „CENY”.

Jeżeli chcesz wyczarterować jacht Sun Odyssey 45 – prosimy o kontakt z naszym biurem, za naszym pośrednictwem ceny będą niższe.

Master Yachting Polska ul. Wiejska 12/3; 00-490 Warszawa

tel: +48 601 215 062, +48 601 360 536, +48 22 628 4004

e-mail: info@masteryachting.pl

Jeżeli marzysz o przygodzie na morzu ale nie czujesz się na siłach poprowadzić jacht – to nie kłopot – zapewnimy Ci profesjonalnego skippera.

Załoga Master Yachting Polska