SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ

Jacht Bavaria 32 Cruiser

Bavaria 32 Cruiser to luksusowy jacht dla 4 – 6 osób, wyróżnia się wyjątkowymi właściwościami nautycznymi. Największą jego zaletą jest idealna sterowność, dzięki czemu bez problemu można wykonać wszystkie manewry w portach lub na otwartym akwenie. Bavaria 32 Cruiser pomimo niewielkich rozmiarów posiada wszystko co niezbędne do spędzenia urlopu na wodzie. Jacht dobry dla sterników podejmujących pierwsze próby samodzielnego prowadzenia jachtu.

Bavaria 32 Cruiser oferuje 2 kabiny z podwójnymi kojami oraz jedną toaletę z gorącą wodą, wyposażoną w pojemne szafki i lustro.

Kambuz jachtu Bavaria 32 Cruiser jest wydzielony z mesy, co ułatwia przygotowanie posiłków. Wyposażony jest w kuchenkę gazową z piekarnikiem, lodówkę i zlewozmywak.  W szafkach oraz szufladach bez problemu mieści się wyposażenie kuchni.

masteryachting - Bavaria 32 Cruiser
Bavaria 32 Cruiser
masteryachting - Bavaria 32 Cruiser
schemat  – Bavaria 32 Cruiser
masteryachting - Bavaria 32 Cruiser
wnętrze – Bavaria 32 Cruiser

Stół w mesie otaczają siedzenia w kształcie litery L oraz dodatkowa kanapa naprzeciwko. Obszerne stanowisko skippera wyposażone jest w pełen zestaw przyrządów nawigacyjnych oraz mapy, locje, VHF.

W kokpicie jachtu Bavaria 32 Cruiser składane koło sterowe oraz konsola z przyrządami nawigacyjnymi. Szeroka platforma kąpielowa zachęca do korzystania z kąpieli słonecznych i morskich.

Wyposażenie jachtu Bavaria 32 Cruiser

Czarter jachtu

Ceny czarteru jachtu Bavaria 32 Cruiser – dostępne są w zakładce „CENY”.

Zapytaj o dostępność jachtu

Jeżeli chcesz wyczarterować jacht – prosimy o kontakt z naszym biurem, za naszym pośrednictwem ceny będą niższe.

Master Yachting Polska ul. Wiejska 12/3; 00-490 Warszawa

tel: +48 601 215 062, +48 601 360 536, +48 22 628 4004

e-mail: info@masteryachting.pl

Jeżeli marzysz o przygodzie na morzu ale nie czujesz się na siłach poprowadzić jacht – to nie kłopot – zapewnimy Ci profesjonalnego skippera.

Załoga Master Yachting Polska