SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ

Jacht Dufour 34

Dufour 34 to jacht który oprócz wygody i łatwej obsługi posiada także dobre charakterystyki żeglugi. Na wiatr i z wiatrem steruje się bardzo lekko. Przednia kabina Dufour 34 ma wyraźnie zwężenie w kierunku dziobu jak to niestety bywa przy tych długościach jachtu. Dobre osiągi, wygodna zabudowa i ładny wygląd zdobyły mu duże grono wyznawców.

Dufour 34 oferuje 2 kabiny z podwójnymi kojami i toaletę z gorącą wodą.

Kambuz Dufour 34 wydzielony z mesy wyposażony jest w kuchenkę gazową z piekarnikiem oraz lodówkę. Powierzchnia robocza jest całkowicie wystarczająca, a szafki i półki pomieszczą wyposażenie kuchni oraz niezbędne zapasy.

masteryachting - Dufour 34
Dufour 34
masteryachting - Dufour 34
wnętrze – Dufour 34
masteryachting - Dufour 34
schemat – Dufour 34

Dobrze rozplanowana mesa Dufour 34 pomieści wygodnie wszystkich członków załogi. Duży, rozkładany stół otaczają kanapy usytuowane na przeciwległych burtach. Stanowisko skippera wyposażone jest w pełen zestaw przyrządów nawigacyjnych oraz mapy, locje i VHF.

Kokpit wyposażony jest w duże koło sterowe. W kokpicie na podłodze znajdują się klinowe oparcia, aby zapobiec zsuwaniu się przy przechyle. Wózek szotów grota znajduje się przed kołem sterowym.

Wyposażenie

Czarter jachtu

Ceny czarteru jachtu Dufour 34 – dostępne są w zakładce „CENY”.

Zapytaj o dostępność jachtu

Jeżeli chcesz wyczarterować jacht – prosimy o kontakt z naszym biurem – za naszym pośrednictwem ceny będą niższe.

Master Yachting Polska ul. Wiejska 12/3; 00-490 Warszawa 

tel: +48 601 215 062, +48 601 360 536, +48 22 628 4004  

e-mail: info@masteryachting.pl

Jeżeli marzysz o przygodzie na morzu ale nie czujesz się na siłach poprowadzić jacht – to nie kłopot – zapewnimy Ci profesjonalnego skippera.

Załoga Master Yachting Polska