SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ

Jacht Bavaria 35 Cruiser

Bavaria 35 Cruiser to to dobrze wyposażony ,bezpieczny jacht dla 6 – 7 osób. Jednostka dobrze żegluje w każdych warunkach pogodowych jest łatwa w obsłudze. Na rufie znajduje się platforma kąpielowa i prysznic z ciepłą wodą. Bavaria 35 Cruiser plasuje się w solidnym segmencie średniej klasy. Przekonuje do siebie komfortem wnętrza, solidną zabudową i dobrymi parametrami żeglugowymi, chociaż prędkość nie jest jej największym atutem.

Bavaria 35 Cruiser oferuje 3 kabiny z podwójnymi kojami oraz jedną toaletę z gorącą wodą, Toaleta wyposażona jest w pojemne szafki i lustro.

Kambuz jachtu Bavaria 35 Cruiser wydzielony został z mesy i posiada wystarczającą przestrzeń roboczą, wyposażony jest w kuchenkę gazową z piekarnikiem, lodówkę i jednokomorowy zlewozmywak. W szafkach i szufladach pomieści wyposażenie kuchni i zapasy.

masteryachting - Bavaria 35 Cruiser
Bavaria 35 Cruiser
masteryachting - Bavaria 35 Cruiser
schemat – Bavaria 35 Cruiser
masteryachting - Bavaria 35 Cruiser
wnętrze – Bavaria 35 Cruiser

Stół w obszernym salonie otaczają siedzenia i dodatkowa kanapka naprzeciwko. Stanowisko skippera wyposażone jest w pełen zestaw przyrządów nawigacyjnych oraz mapy, locje i VHF. Internet gratis.

W kokpicie pokrytym teakiem dominuje duża konsola z przyrządami nawigacyjnymi. Stosunkowo duże zbiorniki na wodę pozwalają prowadzić rejs bez konieczności codziennego zawijania do portu.

Wyposażenie

Czarter jachtu

Ceny czarteru jachtu Bavaria 35 Cruiser – dostępne są w zakładce „CENY”.

Zapytaj o dostępność jachtu

Jeżeli chcesz wyczarterować jacht- prosimy o kontakt z naszym biurem, za naszym pośrednictwem ceny będą niższe.

Master Yachting Polska ul. Wiejska 12/3; 00-490 Warszawa

tel: +48 601 215 062, +48 601 360 536, +48 22 628 4004

e-mail: info@masteryachting.pl

Jeżeli marzysz o przygodzie na morzu ale nie czujesz się na siłach poprowadzić jacht – to nie kłopot – zapewnimy Ci profesjonalnego skippera.

Załoga Master Yachting Polska