SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ

Jacht Bavaria 37

Bavaria 37 to jacht łatwy w obsłudze, a zarazem wystarczająco duży do żeglowania z rodziną bądź grupą przyjaciół. Podczas rejsu można się w kokpicie schronić przed wiatrem, bądź opalać. Doskonałą pomoc w trakcie żeglugi stanowi autopilot. Na rufie znajduje się zewnętrzny prysznic z ciepłą wodą. Dzięki licznym oknom do eleganckiego wnętrza wpada dużo naturalnego światła. Rejs jachtem Bavaria 37 gwarantuje niezapomniane chwile i wyjątkowe wspomnienia.

Bavaria 37 oferuje 3 kabiny z podwójnymi kojami oraz jedną toaletę z gorącą wodą, wyposażoną w pojemne szafki i lustro.

Kambuz jachtu Bavaria 37 posiada wystarczającą przestrzeń roboczą, wyposażony jest w kuchenkę gazową z piekarnikiem, lodówkę i jednokomorowy zlewozmywak. W szafkach i szufladach pomieści wyposażenie kuchni i zapasy.

masteryachting - Bavaria 37
schemat – Bavaria 37
masteryachting - Bavaria 37
wnętrze – Bavaria 37

Stół w obszernym salonie jachtu Bavaria 37 otaczają siedzenia i dodatkowa kanapka naprzeciwko. Stanowisko skippera wyposażone jest w pełen zestaw przyrządów nawigacyjnych oraz mapy, locje i VHF. Internet gratis.

W kokpicie dominuje duża konsola z przyrządami nawigacyjnymi. Duże zbiorniki na wodę pozwalają prowadzić rejs bez konieczności codziennego zawijania do portu.

Wyposażenie

Czarter jachtu

Ceny czarteru jachtu Bavaria 37 – dostępne są w zakładce „CENY”.

Zapytaj o dostępność jachtu

Jeżeli chcesz wyczarterować jacht – prosimy o kontakt z naszym biurem, za naszym pośrednictwem ceny będą niższe.

Master Yachting Polska ul. Wiejska 12/3; 00-490 Warszawa

tel: +48 601 215 062, +48 601 360 536, +48 22 628 4004

e-mail: info@masteryachting.pl

Jeżeli marzysz o przygodzie na morzu ale nie czujesz się na siłach poprowadzić jacht – to nie kłopot – zapewnimy Ci profesjonalnego skippera.

Załoga Master Yachting Polska