SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ

Jacht Bavaria 38

Bavaria 38 to jacht, który nie zawodzi co do właściwości żeglugowych. Proporcjonalnie ukształtowana nadbudówka, łatwo obsługiwany takielunek, przyzwoita prędkość, dobra manewrowość w marinach – to cechy charakteryzujące jacht Bavaria 38. Kokpit jest umiarkowanej, aczkolwiek wystarczającej wielkości, przed sternikiem umocowana jest konsola z przyrządami.

Bavaria 38 oferuje 3 kabiny z podwójnymi kojami i jedną toaletę z gorącą wodą. Toaleta wyposażona jest w pojemne szafki i lustra.

Kambuz jachtu Bavaria 38 posiada wystarczającą przestrzeń roboczą, wyposażony jest w kuchenkę gazową z piekarnikiem i lodówkę. W szafkach i szufladach mieści pełne wyposażenie kuchni. Dwukomorowy zlewozmywak pozwala na szybkie uporanie się ze sprzątaniem po posiłku.

masteryachting - Bavaria 38
Bavaria 38
masteryachting - Bavaria 38
schemat – Bavaria 38
masteryachting - Bavaria 38
wnętrze – Bavaria 38

Stół w mesie otaczają siedzenia w kształcie litery U oraz dodatkowo kanapka. Stanowisko skippera wyposażone jest w pełen zestaw przyrządów nawigacyjnych oraz mapy, locje i VHF.

W kokpicie jachtu Bavaria 38 dominuje duża konsola z przyrządami nawigacyjnymi. Stosunkowo duże zbiorniki na wodę pozwalają prowadzić rejs bez konieczności codziennego zawijania do portu.

Wyposażenie

Czarter jachtu

Ceny czarteru jachtu Bavaria 38 – dostępne są w zakładce „CENY”.

Zapytaj o dostępność jachtu

Jeżeli chcesz wyczarterować jacht – prosimy o kontakt z naszym biurem, za naszym pośrednictwem ceny będą niższe.

Master Yachting Polska ul. Wiejska 12/3; 00-490 Warszawa

tel: +48 601 215 062, +48 601 360 536, +48 22 628 4004

e-mail: info@masteryachting.pl

Jeżeli marzysz o przygodzie na morzu ale nie czujesz się na siłach poprowadzić jacht – to nie kłopot – zapewnimy Ci profesjonalnego skippera.

Załoga Master Yachting Polska