SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ

Jacht Bavaria 39 Cruiser

Bavaria 39 Cruiser to jednostka o charakterze krążowniczym. Jacht dobrze się prowadzi i ma zadowalającą prędkość. Bavaria 39 Cruiser zapewnia bezpieczną żeglugę dla całej rodziny.

Bavaria 39 Cruiser oferuje 3 kabiny z podwójnymi kojami. Jedna toaleta z gorącą wodą przypada na dwie kabiny rufowe, kabina dziobowa posiada własną, odrębną toaletę. Toalety wyposażone są w pojemne szafki i lustra.

Kambuz jachtu Bavaria 39 Cruiser posiada wystarczającą przestrzeń roboczą, wyposażony jest w kuchenkę gazową z piekarnikiem i lodówkę. W licznych szafkach i szufladach mieści pełne wyposażenie kuchni. Dwukomorowy zlewozmywak pozwala na szybkie uporanie się ze sprzątaniem po posiłku.

masteryachting - Bavaria 39 Cruiser
Bavaria 39 Cruiser
masteryachting - Bavaria 39 Cruiser
schemat – Bavaria 39 Cruiser
masteryachting - Bavaria 39 Cruiser
wnętrze – Bavaria 39 Cruiser

Duży stół w obszernym salonie otaczają siedzenia w kształcie litery U oraz dodatkowo kanapa naprzeciwko. Stanowisko skippera wyposażone jest w pełen zestaw przyrządów nawigacyjnych oraz mapy, locje i VHF.

W kokpicie dominuje duża konsola z przyrządami nawigacyjnymi, Duże zbiorniki na wodę pozwalają prowadzić rejs bez konieczności codziennego zawijania do portu.

Wyposażenie

Czarter jachtu

Ceny czarteru jachtu Bavaria 39 Cruiser – dostępne są w zakładce „CENY”.

Zapytaj o dostępność jachtu

Jeżeli chcesz wyczarterować jacht – prosimy o kontakt z naszym biurem, za naszym pośrednictwem ceny będą niższe.

Master Yachting Polska ul. Wiejska 12/3; 00-490 Warszawa

tel: +48 601 215 062, +48 601 360 536, +48 22 628 4004

e-mail: info@masteryachting.pl

Jeżeli marzysz o przygodzie na morzu ale nie czujesz się na siłach poprowadzić jacht – to nie kłopot – zapewnimy Ci profesjonalnego skippera.

Załoga Master Yachting Polska