SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ

Jacht Dufour 410 GL (Grand Large)

Dufour 410 GL to jacht o atrakcyjnym wyglądzie, prosty w obsłudze i bezpieczny. Wyznacza nowe standardy w żegludze rodzinnej zapewniając maksimum komfortu. Łatwy w manewrowaniu, o przestronnym i ergonomicznym kokpicie.

Dufour 410 GL o poszerzonym kadłubie oferuje 3 kabiny z podwójnymi kojami i 2 toalety. Kabina dziobowa posiada własną toaletę z gorącą wodą. Kabiny rufowe posiadają toaletę wspólną.

Kambuz Dufour 410 GL wyposażony jest w kuchenkę gazową z piekarnikiem i lodówkę. Powierzchnia robocza jest całkowicie wystarczająca. Szafki i półki pomieszczą pełne wyposażenie kuchni oraz niezbędne zapasy.

masteryachting-Dufour 410 GL
Jacht Dufour 410 GL
masteryachting-Dufour 410 GL
Schemat Dufour 410 GL
masteryachting-Dufour 410 GL
Wnętrze Dufour 410 GL

Obszerna, dobrze rozplanowana mesa Dufour 410 GL pomieści wygodnie wszystkich członków załogi. Stanowisko skippera wyposażone jest w pełen zestaw przyrządów nawigacyjnych oraz mapy, locje i VHF.

Pokryty teakiem kokpit wyposażony jest w dwa koła sterowe i pełną nawigację elektroniczną.

Duży zbiornik wody i paliwa sprawa, że rejs jachtem Dufour 410 GL można prowadzić bez codziennego zawijania do portów. Szeroka platforma kąpielowa zachęca do do korzystania zarówno z kąpieli słonecznych, jak i wodnych.

Wyposażenie jachtu Dufour 410 GL

Czarter jachtu

Ceny czarteru jachtu Dufour 410 GL – dostępne są w zakładce „CENY”.

Zapytaj o dostępność jachtu

Jeżeli chcesz wyczarterować jacht – prosimy o kontakt z naszym biurem – za naszym pośrednictwem ceny będą niższe.

Master Yachting Polska ul. Wiejska 12/3; 00-490 Warszawa

tel: +48 601 215 062, +48 601 360 536, +48 22 628 4004

e-mail: info@masteryachting.pl

Jeżeli marzysz o przygodzie na morzu ale nie czujesz się na siłach poprowadzić jacht – to nie kłopot – zapewnimy Ci profesjonalnego skippera.

Załoga Master Yachting Polska

Dane techniczne i zdjęcia jachtów w katalogu przedstawiają przykładowe modele jachtów.
Liczba koi i liczba łazienek może różnić się w zależności od konkretnego jachtu armatora.