SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ

Katamaran Belize 43

Belize 43 ustanowił nowy standard w katamaranach krążowniczych. Każdy aspekt żeglugi został zoptymalizowany: stanowisko sternika chronione ekranem z plexi, wejście na kadłuby z rufy, prowadzenie fałów etc. tak, aby ułatwić obsługę wszystkich elementów. Belize 43 jest bardzo efektywny na wszystkich kursach i jednym z najszybszych w swojej klasie.

Katamaran Belize 43 oferuje oferuje 4 kabiny z podwójnymi kojami oraz dwie kabiny z koją pojedynczą, z wejściem od dziobu. Każda z kabin z podwójnymi kojami posiada własną łazienkę.

W centralnej części Belize 43 mieści się przeszklony salon z pełnym widokiem na morze i ogromną kanapą otaczającą stół. Wydzielony kambuz, posiada sporo przestrzeni roboczej. Taki układ zapewnia dużą wygodę podczas przyrządzania posiłków oraz komfortowy wypoczynek załogi.

Kambuz Belize 43 wyposażony jest w kuchenkę gazową z piekarnikiem oraz lodówkę, a w szafkach i szufladach mieści wyposażenie kuchni i zapasy.

masteryachting - Belize 43
Belize 43
masteryachting - Belize 43
schemat – Belize 43
masteryachting - Belize 43
wnętrze – Belize 43

Stanowisko skippera w katamaranie wyposażone jest w pełen zestaw przyrządów nawigacyjnych oraz mapy, locje i VHF.

W kokpicie, stanowiącym zewnętrzny salon, obszerny stół z wygodnymi siedzeniami umożliwiają rozkoszowanie się widokami podczas rejsu. Sterowanie centralne, na górnym pokładzie sterowym (flybrigde). Platforma słoneczna z przodu kusi możliwością kąpieli słonecznych, a szerokie platformy rufowe sprawiają, że postój na urokliwych kotwicowiskach i kąpiele w ciepłym morzu to prawdziwa przyjemność.

Wyposażenie

Czarter katamaranu

Ceny czarteru katamaranu Belize 43 – dostępne są w zakładce „CENY”.

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

Jeżeli chcesz wyczarterować katamaran – prosimy o kontakt z naszym biurem – za naszym pośrednictwem ceny będą niższe.

Master Yachting Polska ul. Wiejska 12/3; 00-490 Warszawa

tel: +48 601 215 062, +48 601 360 536, +48 22 628 4004

e-mail: info@masteryachting.pl

Jeżeli marzysz o przygodzie na morzu ale nie czujesz się na siłach poprowadzić katamaran – to nie kłopot – zapewnimy Ci profesjonalnego skippera.

Załoga Master Yachting Polska