SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ

Katamaran Lagoon 400

Lagoon 400 jest efektem całości zebranego doświadczenia jakie stocznia Lagoon zdobywała od 1984 roku. Mamy do czynienia z dużym wyważeniem wnętrza i techniki. Widoczne i odczuwalne jest to zarówno w stosunku wielkości katamaranu do jego osiągów, jak i w zagospodarowaniu przestrzeni na i pod pokładem. Lagoon 400 nie jest to jacht regatowy, ale jak najbardziej jednostka rodzinna. Ma 4 łazienki co na tej wielkości katamaranach się nie zdarza.

Lagoon 400 oferuje 4 kabiny z podwójnymi kojami, każda z nich z własną toaletą oraz dwie kabiny z koją pojedynczą, z wejściem od dziobu. W centralnej części mieści się przeszklony salon z pełnym widokiem na morze. Duży stół otacza wygodna kanapa.

Kambuz Lagoon 400, posiada sporą powierzchnię roboczą, co zapewnia wygodę podczas przyrządzania posiłków. Wyposażony jest w kuchenkę gazową z piekarnikiem oraz lodówkę, a w szafkach i szufladach mieści wyposażenie kuchni i zapasy.

masteryachting - Lagoon 400
Katamaran – Lagoon 400
masteryachting - Lagoon 400
schemat – Lagoon 400
masteryachting - Lagoon 400
wnętrze – Lagoon 400

Stanowisko skippera wyposażone jest w pełen zestaw przyrządów nawigacyjnych oraz mapy, locje i VHF.

W kokpicie, stanowiącym zewnętrzny salon, obszerny stół z wygodnymi siedzeniami umożliwiają rozkoszowanie się widokami podczas rejsu. Platforma słoneczna z przodu kusi możliwością kąpieli słonecznych. Stanowisko skippera zlokalizowane na górnym pokładzie ułatwia obsługę i manewrowanie jachtem.

Wyposażenie

Czarter katamaranu

Ceny czarteru katamaranu Lagoon 400 – dostępne są w zakładce „CENY”.

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

Jeżeli chcesz wyczarterować katamaran – prosimy o kontakt z naszym biurem – za naszym pośrednictwem ceny będą niższe.

Master Yachting Polska ul. Wiejska 12/3; 00-490 Warszawa

tel: +48 601 215 062, +48 601 360 536, +48 22 628 4004

e-mail: info@masteryachting.pl

Jeżeli marzysz o przygodzie na morzu ale nie czujesz się na siłach poprowadzić katamaran – to nie kłopot – zapewnimy Ci profesjonalnego skippera.

Załoga Master Yachting Polska