SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ

Wyjazd na jachty. Chorwacja we Wrześniu

Chorwacja we wrześniu- tak czy nie? Pozostało nam jeszcze trochę czasu do zimy, a my wspominamy wakacje. Jeśli chcielibyście znów poczuć wiatr we włosach i ciepło słonka na skórze to wrzesień nad Adriatykiem jest świetną okazją na spokojny wypoczynek. Na plażach nie ma tłumów, brak również tłoku w restauracjach, ceny zakwaterowania są znacznie niższe, a temperatura wody w morzu osiąga średnio 25′ C. Czy chcieć czegoś więcej?

wrzesniowa pogoda. Chorwacja we wreśniu
Chorwacja we Wrześniu

Wrześniowa pogoda w Chorwacji

We wrześniu słońce w Chorwacji nadal świeci dość mocno. Temperatura w dzień sięga 25′ C a w nocy 17′ C. Nie ma już upałów, za to nadal jest przyjemnie i ciepło. Mogą zdarzyć się dni, kiedy pojawiają się przelotne opady deszczu- jak w Polsce w lipcu czy sierpniu. Nie trwają one jednak długo, zaraz po wychodzi słońce i można kąpać się w morzu do wieczora. Im bliżej końca września, tym dni są coraz krótsze i widać nadchodzącą chorwacką jesień (równie urokliwa co nasza złota polska).

jesien jachty Chorwacja
Chorwacja we Wrześniu

Spokojny i tani wyjazd do Chorwacji

Nie tylko pogoda w Chorwacji zachęca do wyjazdu. Na plażach, bez problemu znajdziemy miejsce na ręcznik w dowolnie wybranym miejscu, zająć ławkę w parku i postawić samochód na parkingu. W portach ruch jest zdecydowanie mniejszy. Restauracje czy tawerny w wielu miastach są ciągle otwarte. W mniejszych miejscowościach, gdzie turystów jest niewiele, część z nich jest już wtedy zamknięta. Dużym plusem są dużo niższe stawki za zakwaterowanie. Różnica w cenie w porównaniu do lipca wynosi nawet 25{2f0bb492d29b6b1c78b4de94147f8f03fa2e83470c9b7acec2aa9afa392151d3}, można zawsze poszukiwać ofert na jeszcze większe promocje. Oferty typu last minute są dostępne i jest z czego wybierać.

Wrzesień w Chorwacji to idealny miesiąc na wypoczynek. Wspaniałe owoce i warzywa, m.in.: figi, granaty i winogrona, optymalna temperatura, niższe ceny oraz brak tłumów – to wszystko skłania do decyzji odwiedzenia Chorwacji jeszcze w tym roku.