SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ

Szkolenia i Kursy Żeglarskie

ian-keefe-nGOK_EqQpY4-unsplash (1)

Gdy właśnie teraz czujesz, że omija Cię przygoda życia, dodatkowo marząc o niesamowitych i niezapomnianych wakacjach…jeśli chciałbyś dokonać czegoś niezwykłego, a woda to Twój żywioł…zachęcamy Cię do spełnienia swoich pragnień i zapraszamy na organizowane przez nas kursy żeglarskie. Zapraszamy nie tylko tych z Państwa, którzy za sterami nie spędzili jeszcze ani chwili, ale także i tych chętnych, którzy mieli do czynienia z żeglugą śródlądową, czy byli członkami załogi żeglarskiej, a marzą, by w przyszłości uzyskać patent i samodzielnie wyruszyć w rejs.

Nasze tygodniowe szkolenia żeglarskie w Chorwacji są pełne zajęć i intensywnych treningów w manewrowaniu jachtem. Wykłady odbywają się wieczorami w klimatycznych knajpkach chorwackich porcików i marin. Nie brakuje też czasu na rozrywkę, zwiedzanie i wypoczynek.

Nasze szkolenia żeglarskie umożliwiają uzyskanie chorwackiego patentu Voditelj Brodice, a także następujących patentów ISSA:

  • patent Inland skipper ISSA
  • patent Qualified crew ISSA
  • patent Inshore skipper ISSA
  • patent Offshore skipper ISSA
  • patent Master of Sailing Yacht ISSA
 

Każde nasze szkolenie daje możliwość nie tylko uzyskania umiejętności żeglarskich i pozwala zdobyć patent żeglarski, ale zapewnia też opinię z rejsu na drukach PZŻ oraz możliwość wpisu do książeczki żeglarskiej. Każda wypływana godzina i mila zostanie wpisana i wzbogaci Państwa staż żeglarski.

Skontaktuj się
z naszym biurem

Potrzebujesz pomocy lub masz pytania? Skontaktuj się z nami już dziś – jesteśmy tu dla Ciebie!