Czarter jachtu Dubrownik, Chorwacja.

Czarter jachtu Dubrownik, Chorwacja. Jacht Cyclades 39

Proponujemy tygodniowy czarter doskonałego modelu jachtu Cyclades 39 z 2006 z Mariny ACI w Dubrowniku. Jesień na południu Chorwacji dostarczy cudowne przeżycia, wspaniałe widoki i świetne warunki do żeglowania. Rozkoszuj się żeglowaniem już na koniec sezonu!

czarter jachtu chorwacja dubrownik cyclades 39

Jacht Cyclades 39 - Czarter jachtu Dubrownik, Chorwacja

Jacht Cyclades 39 ze stoczni Beneteau to sprawdzona w wielu warunkach jednostka morska. Proponowany egzemplarz pochodzi z 2006 roku. Jacht ma trzy kabiny dwuosobowe i jedną łazienkę. Wygodnie może na nim żeglować osiem osób. Jacht jest wyposażony we wszelkie niezbędne sprzęty kuchenne, ma także lodówkę. Oczywiście ma także pełne wyposażenie nawigacyjne. Opis techniczny tej jednostki dostępny jest tutaj https://masteryachting.pl/jacht/cyclades-39/

Czarter jachtu Dubrownik Chorwacja - cena

czarter jachtu cyclades 39 dubrownik chorwacja

Czarter jachtu cyclades 39 dubrownik

Cena. Aktualna promocyjna czarteru w terminie  960 euro (cena katalogowa 1200 euro). Dodatkowe opłaty, płatne na miejscu wyglądają w sposób następujący: kaucja zwrotna: 1500 euro; charter pack (zawierający m.in. opłatę za sprzątanie końcowe, WiFi czy silnik zaburtowy do pontonu): 210 euro; taksa turystyczna: 1 euro/dzień/osoba. Gdyby ktoś chciał skorzystać z usług skippera to koszt miejscowego skippera wynosi 1050 euro za tydzień (plus wyżywienie), zaś koszt polskiego skippera to 500 euro (plus transport na miejsce i wyżywienie).

Czarter jachtu Dubrownik Chorwacja - trasa

Trasa. Baza w Marinie ACI w Dubrowniku, która jest portem macierzystym oferowanego jachtu, umożliwia wybranie się w tygodniowy rejs po południowym wybrzeżu Chorwacji. Poza samym Dubrownikiem, zwanym perłą Adriatyku – niezwykłym miastem ze starówką wpisaną w całości na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, odwiedzić można na przykład ogród botaniczny w Trstno, niezwykłe wyspy Mljet, Korčulę czy Hvar. Odwiedzenie tych miejsc zapewni niezapomniane wrażenia i pozwoli naprawdę wypocząć. Rozpoczynanie czarteru w Dubrowniku stwarza też możliwość pożeglowania na południe, do Czarnogóry. Nasza firma może na życzenie czarterujących przygotować propozycje tras na ten czarter.

Czarter jachtu Dubrownik Chorwacja - dojazd

czarter jachtu dubrownik chorwacja

Dubrownik Chorwacja

Dojazd. Ponieważ Dubrownik położony jest bardziej na południe niż Split czy – tym bardziej – Zadar, wybierając się tam samochodem musimy być przygotowani na dłuższą podróż. Dla przykładu, odległość z Warszawy do Dubrownika wynosi około 1600 kilometrów. Oczywiście możemy wybrać się samolotem (z Polski zwykle z przesiadką). Kursowe autokary z Polskich dojeżdżają jedynie do Splitu, jeśli więc ktoś decyduje się na ten środek lokomocji, musi ostatni fragment podróży pokonać autokarowa komunikacją lokalną.

Czarter jachtu Dubrownik Chorwacja – Marina w Dubrowniku

Marina ACI w Dubrowniku, gdzie rozpoczyna się i kończy oferowany czarter, dysponuje 380 miejscami dla jachtów. Supermarket, restauracja, kawiarnia, korty tenisowe i basen to tylko część obiektów znajdujących się na jej terenie. Naturalnie dysponuje także doskonałą bazą sanitarną. Wszystko to sprawia, że baza w Dubrowniku zapewnia czarterującym wszystko, co jest im niezbędne do zaprowiantowania jachtu, zaokrętowania i wyokretowania się w komfortowych warunkach i spędzenia miło czasu w marinie.

 

Zapraszamy!