CZARTER JACHTU ZE SKIPPEREM- SUPER CENA NA MAJÓWKĘ I CZERWIEC

Czarter jachtu Oceanis 37 ze skipperem.

Nie masz pomysłu na jak wykorzystać wolny czas? Zastanawiasz się jak i gdzie  spędzić urlop? Zapraszamy do wyczarterowania jachtu Oceanis 37 rocznik 2008 po renowacji w 2019. Start i koniec czarteru w Marinie Dalmacija w Sukošanie koło Zadaru.

Proponujemy czarter jachtu Oceanis 37 wraz ze skipperem. Jest to jednostka trzykabinowa z jedną łazienką przystosowana do wygodnego żeglowania dla siedmiu osób. Ma w pełni wyposażoną kuchnię, a także pełne wyposażenie hotelowe. To dzielny morski jacht, który doskonale sprawdzi się w każdych warunkach. Jego pełny opis techniczny dostępny jest tutaj https://masteryachting.pl/jacht/oceanis-37/

czarter jachtu w chorwacji oceanis 37

Czarter jachtu Oceanis 37 w Chorwacji. Rejs rodzinny

 

Czarter jachtu Oceanis 37  - cena

Cena czarteru jachtu ze skipperem w Chorwacji od 4500 PLN plus opłaty na miejscu – kaucja zwrotna: 1500 euro; transit log: 150 euro; taksa turystyczna: 1 euro/dzień/osoba.

czarter jachtu chorwacja oceanis 37

Czarter jachtu w Chorwacji - wnętrze jachtu

Trasa - czarter jachtu

Czarter jachtu w Chorwacji rozpoczyna się i kończy w Sukošanie koło Zadaru. Jest to największa marina na Adriatyku. Jej położenie pozwala na wybór wielu wariantów trasy tygodniowego rejsu. Można zdecydować się na rejs na północ i odwiedzić na przykład Mali Lošinj, Pag, Rab czy największą chorwacką wyspę Krk lub zawinąć do pirackiego portu w Senju. Można też wybrać się na południe 'zaliczając' na przykład tak znane miasta jak Šibenik, Trogir, Skradin czy Split. Możliwości jest wiele i zależą one wyłącznie od preferencji załogi i warunków pogodowych. W razie potrzeby chętnie przygotujemy plan trasy dla czarterowiczów.

oceanis 37 czarter jachtu chorwacja

Czarter jachtu Chorwacja - wnętrze jachtu

 

Marina Dalmacija to doskonały punkt komunikacyjny. Wygodnie można dostać się tam samochodem, samolotem.

Szereg połączeń lotniczych z lotniskiem w Zadarze zapewnia wygodną komunikację z wielu miejsc w Europie. Odległość z lotniska do Mariny z łatwością pokonać można taksówką lub lokalnymi autobusami. Rozległy parking w marinie pozwala bezpiecznie zostawić tam samochód czy motocykl tym, którzy zdecydują się na podróż własnym środkiem lokomocji. Na podróż samochodem z Polski należy liczyć minimum kilkanaście godzin.

Nasza baza ulokowana jest Marinie Dalmacija w Sukošanie koło Zadaru. Jachty zacumowane są przy pirsie numer 13. Marina Dalmacija to największa marina na Adriatyku dysponująca doskonałym zapleczem. Pozwala to przygotować się do rejsu, komfortowo zaokrętować się na jacht i wyokrętować po czarterze. Pozwala także przyjemnie spędzić czas w samej marinie.

 

Gorąco zapraszamy na czarter jachtu ze skipperem w Chorwacji!