SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ

Jacht Sun Odyssey 32.2

Sun Odyssey 32.2 to znakomity jacht dla rodziny. Największą jego zaletą jest idealna sterowność, dzięki czemu bez problemu można wykonać wszystkie manewry w portach lub na otwartym akwenie. Sun Odyssey 32.2 pomimo niewielkich rozmiarów posiada wszystko co niezbędne do spędzenia urlopu na wodzie. Jacht dobry dla sterników podejmujących pierwsze próby samodzielnego prowadzenia jachtu.

Sun Odyssey 32.2 oferuje 2 kabiny z podwójnymi kojami oraz jedną toaletę z gorącą wodą, wyposażoną w pojemne szafki i lustro.

Kambuz jachtu Sun Odyssey 32.2 jest wydzielony z mesy, co ułatwia przygotowanie posiłków. Wyposażony jest w kuchenkę gazową z piekarnikiem, lodówkę i zlewozmywak. W szafkach oraz szufladach bez problemu mieści się wyposażenie kuchni.

masteryachting - Sun Odyssey 32.2
Jacht Sun Odyssey 32.2
masteryachting - Sun Odyssey 32.2
Schemat Sun Odyssey 32.2
masteryachting - Sun Odyssey 32.2
Wnętrze Sun Odyssey 32.2

Duży, rozkładany stół w mesie otaczają kanapy usytuowane na przeciwległych burtach. Stanowisko skippera wyposażone jest w pełen zestaw przyrządów nawigacyjnych oraz mapy, locje, VHF.

W kokpicie jachtu Sun Odyssey 32.2 koło sterowe oraz konsola z przyrządami nawigacyjnymi.

Wyposażenie jachtu Sun Odyssey 32.2

Czarter jachtu

Ceny czarteru jachtu Sun Odyssey 32.2 – dostępne są w zakładce „CENY”.

Zapytaj o dostępność jachtu

Jeżeli chcesz wyczarterować jacht – prosimy o kontakt z naszym biurem, za naszym pośrednictwem ceny będą niższe.

Master Yachting Polska ul. Wiejska 12/3; 00-490 Warszawa

tel: +48 601 215 062, +48 601 360 536, +48 22 628 4004

e-mail: info@masteryachting.pl

Jeżeli marzysz o przygodzie na morzu ale nie czujesz się na siłach poprowadzić jacht – to nie kłopot – zapewnimy Ci profesjonalnego skippera.

Załoga Master Yachting Polska