SZKOLENIA

Uczestnicy naszych szkoleń chwalą nas za rzetelność, profesjonalizm, wysoki poziom nauki oraz pełne zaangażowanie skipperów. Nie odkładaj decyzji, zamów szkolenie

ZOBACZ
REJSY

Załoga jachtu to ludzie świetnie przygotowani
i doświadczeni w tego typu przedsięwzięciach. Zapewniają zawsze świetną zabawę podczas każdego rejsu na który się wybierzecie.

ZOBACZ
CZARTERY

Czarterować jacht można nawet nie posiadając do tego uprawnień. Mamy wśród nas doświadczonych skipperów, którzy poprowadzą jacht i zapewnią opiekę.

ZOBACZ

PRZEWODNIK ŻEGLARSKI PO ADRIATYKU – 888 PORTÓW I ZATOK

Autor: Karl Heinz Bestaendig

Najnowsze, już siódme, wydanie najważniejszej dla każdego żeglarza wybierającego się na Adriatyk pozycji, sławnej już w całej Europie a teraz rozszerzonej i uaktualnionej locji „PRZEWODNIK ŻEGLARSKI PO ADRIATYKU – 888 PORTÓW I ZATOK”. W bardzo praktyczny, atlasowy sposób przewodnik prezentuje wybrzeże nie tylko Chorwacji, ale także Słowenii i Czarnogóry. Na mapy całego wybrzeża naniesione są powiększone plany portów, marin i zatok, co czyni z tej publikacji bardzo wygodną pomoc w nawigacji jachtem, pozwalając niezbyt często sięgać po nieporęczne mapy morskie. Logiczny i czytelny sposób prezentacji informacji umożliwia szybkie porównanie kilkunastu lokalizacji i wybór optymalnego miejsca do cumowania lub kotwiczenia. Siłą przewodnika jest prezentowanie informacji i planów opisujących nawet najmniejsze zatoki i mariny wybrzeża. Oprócz map, sporo miejsca w przewodniku poświęcone jest charakterystyce prawnej i ekonomicznej, niezbędnym informacjom meteorologicznym i nawigacyjnym. Pozycja zawiera także porady dotyczące czarterowania jachtów i adresy polskich placówek dyplomatycznych. Nowe wydanie 2016/2017 zostało gruntownie zaktualizowane i rozszerzone przez autor książki – Karla Heinz Bestaendig, zostało oparte na obserwacjach autora, zaprezentowanych w 27 wydaniu niemieckim. Dzięki wieloletniej, systematycznej pracy pozycja ta jest wyjątkowo aktualna. Zamieszczono kilkadziesiąt nowych opisów portów, marin i zatok, kilkaset uaktualniono. Zmiany dotyczą także charakterystyki świateł nawigacyjnych, głębokości i kształtu dna morskiego, układu pomostów i infrastruktury w portach, marinach i zatokach. Posiadanie zawartych w książce aktualnych informacji wpływa na komfort i bezpieczeństwo żeglugi. Przewodnik zawiera 760 planów + 46 map.

Przewodnik: Twarda oprawa, 120 stron bogato ilustrowanych schematami, planami i zdjęciami, wydanie 7 kolorowe.

120 PLN

Zamówienia:

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Telefon

    Adres Wysyłki

    Dodaj komentarz