Czarter jachtu po Adriatyku . Gwarancja najniższej ceny

Czarter jachtu w Chorwacji.

Przed wakacje, tłumy wszędzie, a sezon żeglarski już trwa. Wiosna to idealna pora roku, by wraz z rodziną i przyjaciółmi popływać po Adriatyku. Już dziś możesz wyczarterować jacht i poczuć się beztrosko pośród atrakcji chorwackiej przyrody.

Oferujemy wygodny i przestronnych jacht Oceanis 37. Na jachcie znajdują się trzy dwuosobowe kabiny i jedna łazienka. Jednostka zarejestrowana jest na 8 osób, tak więc poza skipperem załoga liczyć może siedem osób. Jacht jest w pełni wyposażony zarówno w sprzęty kuchenne (także lodówkę i piekarnik), jak i wszelkie urządzenia ułatwiające bezpieczną i przyjemną żeglugę. Plan i szczegóły techniczne tej jednostki dostępne są tutaj https://masteryachting.pl/jacht/oceanis-37/

Czarter jachtu ze skipperem Chorwacja - cena rejsu

Cena czarteru, w której zawierają się także usługi skippera, wynosi – po uwzględnieniu aktualnych rabatów – 5.000,00 zł (cena katalogowa to 7.000,00 zł). Start i koniec czarteru w Marinie Dalmacija w Sukošanie koło Zadaru. Dodatkowe opłaty, do zapłacenia na miejscu to: depozyt 1500 euro, 150 euro za transit log i sprzątanie końcowe; 1 euro/dzień/osoba za taksę turystyczną; 80 euro (opcjonalnie) za silnik zaburtowy do pontonu.  Koszt paliwa w trakcie tygodniowego rejsu powinien zamknąć się w kwocie 100 euro.

Jeśli zdecydują się Państwo na usługi skippera, będzie nim jeden z naszych sterników Wszyscy pływający dla nas skipperzy mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu rejsów, są opływani na wszelkich typach jednostek. Znają także doskonale wybrzeże chorwackie, wszelkie jego atrakcje i tajemnice.  Pełnią więc z powodzeniem nie tylko rolę skipperów, ale także – a może przede wszystkim – przewodników.

czarter jachtu skipper w chorwacji

Czarter jachtuChorwacja

Czarter jachtu - transport na miejsce docelowe

Na miejsce dotrzeć można – samochodem, motorem czy samolotem. Na terenie mariny znajduje się wygodny parking, tak więc zaparkować można przy samym pirsie, przy którym zacumowany będzie jacht. Odległość z lotniska do mariny to niespełna 11 kilometrów. Pokonać ją można taksówką bądź autobusem.

Czarter jachtu ze skipperem - trasa rejsu Chorwacja

Trasę czarteru załoga opracuje wraz ze skipperem. Jedynym ograniczeniami są miejsce rozpoczęcia i zakończenia rejsu, warunki pogodowe oraz możliwości załogi. Oczywiście na życzenie czarterujących możemy przygotować proponowaną trasę, tak by dopasować ją jak najlepiej do potrzeb uczestników rejsu. Inaczej przygotujemy trasę dla spragnionych atrakcji architektonicznych, inaczej dla amatorów kąpieli a jeszcze inaczej dla łakomczuchów.

Czarter rozpocznie się i zakończy w Sukošanie, największej marinie na Adriatyku i jednocześnie naszej bazie. Dzięki temu mamy pewność, że będzie on doskonale przygotowany, a świetne zaplecze sanitarne, parkingowe, gastronomiczne i sklepowe pozwoli załodze wygodnie rozpocząć i zakończyć rejs.