Rejs rodzinny Zadar-Trogir-Zadar

Rejs dla małych i dużych w słonecznej Chorwacji.

Wyjazd z rodziną nad Adriatyk. Zapraszamy na rejs w Chorwacji przeznaczony dla rodzin jak i grupy przyjaciół. Odbędzie się on na przyjaznej trasie. W  jego trakcie będzie czas na liczne kąpiele w urokliwych zatoczkach, zwiedzanie wysp i rozmaite atrakcje, które sprawią, że zarówno duzi jak i mali załoganci nie będą się nudzić.

Aktualna cena rejsu rodzinnego w Chorwacji to 1100,00 zł od osoby plus opłaty na miejscu. Szczegółowe informacje dotyczące ceny i płatności dostępne są tutaj https://masteryachting.pl/rejsy-chorwacja/

Rejs odbędzie się na jachcie Oceanis 423, jednostce czterokabinowej z trzema łazienką i w pełni wyposażoną kuchnią z lodówką i piekarnikiem. Opis techniczny tego jachtu dostępny jest tutaj https://masteryachting.pl/jacht/oceanis-423/ Jacht wygodnie pomieści sześcioosobową załogę i skippera, który zajmie miejsce w mesie.

Jacht w trakcie tego rejsu prowadzić jeden z Naszych skipperów. Znają oni zatoczki, w których warto ponurkować, knajpki, w których warto zjeść i  atrakcję, która warto zobaczyć.

Rejs rodzinny Chorwacja - program

Rejs rozpocznie się i zakończy w Sukosanie koło Zadaru. Zapewnia to wygodny dojazd zarówno samochodem, autokarem jak i samolotem. Marinę w Sukosanie dzieli od lotniska w Zadarze niecałe 12 kilometrów. Autokary regularnie wyjeżdżające w piątki z Polski dowiozą rejsowiczów do samej mariny, a po skończonym rejsie zabiorą z niej w sobotę po południu. Wygodny parking w marinie zapewnia bezpieczne miejsce do parkowania tym, którzy zdecydują się na podróż samochodem (odległość z Warszawy do Sukosanu to około 1300 kilometrów).

Nasz tygodniowy rejs jak już napisano powyżej rozpocznie się i zakończy w Sukosanie koło Zadaru. Trasa obejmie też między innymi Kornaty, Szybenik, Primosten, czy wodospady na rzecze Krka. Jeśli załoga będzie chciała możemy też zatrzymać się w większych ośrodkach – Trogirze czy Splicie. Takie ułożenie trasy pozwala połączyć poznawanie zabytków i przyrody Chorwacji  z atrakcjami – postojami na kąpiele morskie czy raftingiem. Znając pełny skład i wiek załogi będziemy mogli tak dopracować trasę i atrakcje, które można na niej napotkać, by odpowiadały jak najlepiej potrzebom rejsowiczów. Oczywiście na trasie znajdą się też knajpki z lokalnym jedzeniem i piciem.

Marina Dalmacjia w Sukosanie, gdzie rozpocznie i skończy się rejs, to marina z doskonałym zapleczem, co pozwala wygodnie i bez problemu przygotować się do rejsu, zaokrętować na jacht, a po skończonej żegludze z dobrymi wspomnieniami opuścić pokład.

Rejs rodzinny Chorwacja - terminy

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi do zgłaszania się na nasze rejsy.

Dogodne terminy sprzyjające wypoczynkowi.